Marta Rutkowska

Rutka Korki. Pomoc językowa ANGIELSKI
,,Pustynię upiększa ukryta gdzieś studnia.’’ – Exupéry

Studia PG kierunku Environment Protection and Management z certyfikatem językowym Empik SJO oraz 7-letnim doświadczeniem w nauczeniu (Metodyk Językowy techniki CALLAN/ AVALON/ SITA/ talking kids w Akademii; The INSELL Method w doskonaleniu umiejętności komunikacji; biznesowe szkolenia językowe dla prywatnych korporacji (Białystok/ Warszawa/ Trójmiasto) do certyfikatu FCE, BEC, w sektorze Medical Care; lider AIESEC, wymiana międzynarodowa, TOFEL-preparation; szkolenie fonetyczne z zakresu języka potocznego i slangów regionalnych G.B. oraz Ameryki; warsztaty artystyczne, animacja:

- Nauka od podstaw (także dorośli) w sympatycznym, niestresującym towarzystwie ;-)
- Przygotowanie do MATURY/ CERTYFIKATU/ PRACY (symulacje egzaminów; bogaty zasób materiałów do nauki). Profesjonalna asekuracja metodyczno-edukacyjna !

W szczególnych przypadkach możliwość dojazdu do Klienta (Centrum miasta): spotkanie min. 2-godzinne, grupa, dziecko niepełnosprawne.
Coś więcej...
Wysoki poziom merytoryczny
Poczynając od pierwszych muzycznych zakrętów 4 - 7 latków (rytmika, twister językowy) przez grupę 8 - 11 latków wprowadzając elementy manualne do młodzieży gimnazjalnej i przygotowującej się na maturę (KET\\\\\\\\\\\\\\\'y, prezentacje, FCE) po młodych hobbystów, studentów (CAE, CPE, IELTS\\\\\\\\\\\\\\\'a, czy TOEFL i bardziej pod specjalizację (trzy poziomy BEC\\\\\\\\\\\\\\\'u, prawnicze ILEC i TOLES, Medical Care). Także nauka języka turystycznego, czy języka z zakresu psychologii i neurokognitywistyki.
Uczenie przedmiotów z polskiego dziennika nauczycielskiego, ale w języku angielskim, np. na maturę międzynarodową. Tak przygotowuję z matury z biologi i matematyki.

Bogaty warsztat metod nauczania
Moją pasją jest odkrywanie i tworzenie sposobów dotarcia do ludzi o różnych predyspozycjach. Podczas zajęć będzie możliwość odkrycia kanałów dostępu do swojego umysłu, pamięci, inteligencji.
Pracuję używając:
Map mentalnych
Zakładek pamięci
Łańcuchowej metody skojarzeń
Rzymskiego pokoju
Innych mnemotechnik

Zajęcia w małych grupach
2-3 osób - jako optymalny układ grupy zadaniowej. Grupa daje wsparcie, pomoc, jest inspiracją i mobilizacją.
! Grupa na zamówienie. Ty i min. dwaj Twoi znajomi zgłaszający się do mnie, otrzymują rabat: tylko 20 zł/ pełne 60 minut od każdej osoby.
Minimum 2 godziny w tygodniu
Uważam, że jest to minimalny czas, jaki trzeba poświęcić na trening umiejętności.

Symulacje, modelowanie
Posiadam bogaty zbór symulacji komputerowych, które obrazują różnorodne procesy fonetyczno-twórcze. Ponadto uczniowie sami tworzą modele obrazujące istotę zjawisk i procesów z najróżniejszych materiałów. Najważniejsze to zrozumieć, dotknąć i zapamiętać.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ? Zadzwonić z pełną informacją: kiedy, jak często i ile osób, podajac oczywiscie cel nauki:

Marta Rutkowska, tel.: 798 399 539
Cena za lekcję to tylko 25 zł/ pełne 60 min !

Cena: 25