Zapraszam na indywidualne oraz grupowe zajęcia z języka rosyjskiego na wszystkich poziomach.
Lekcje grupowe odbywają się w grupach od 2-5 osób. Jeśli jesteś chętny na kurs maturalny, i chciałbyś obniżyć koszt lekcji, weź ze sobą znajomego, a wówczas koszt lekcji rozłoży się na więcej osób.
Jestem doświadczoną korepetytorką z 5 letnim stażem, a także lektorką języka rosyjskiego. Współpracuję z kilkoma szkołami języków obcych, a także prowadzę zajęcia we własnym zakresie, w ramach działalności firmy \"EGN\".
Moje umiejętności są poświadczone odpowiednimi dokumentami, referencjami, certyfikatami. Odbyłam semestralny pobyt w Instytucie Języka Rosyjskiego w Moskwie, w ramach Stypendium Ministerialnego.
Oprócz tego odbyłam praktyki w Ambasadzie RP w Moskwie, gdzie zajmowałam się tłumaczeniami.
Zapewniam wszystkie materiały, a także w razie potrzeby książki (w przypadku przygotowywania do certyfikatów, bądź języka biznesu). Posiadam także możliwość sprowadzenia wszelkich materiałów, ponieważ moja firma zajmuje się również importem książek z Rosji.
Aktywnie korzystam z czasopism rosyjskich i różnorodnych materiałów audio-wizualnych, od nagrań rozmów, tekstów czytanych, dialogów, poprzez piosenki, wiersze, a także wideoklipy, fragmenty filmów (lub na życzenie udostępniam całą bibliotekę filmów rosyjskich, a także książek)
Program ustalam z uczniem na pierwszych zajęciach, wyznaczamy cele i dążymy wspólnie do ich realizacji.
Zajęcia są prowadzone w miłej, niestresującej atmosferze, nastawionej przede wszystkim na komunikatywność.
Lekcje odbywają się na ul. Składowej/Knychalskiego w Łodzi, vis-à-vis Teatru Wielkiego.
Gwarantuję profesjonalne podejście, dbałość o klienta. Do każdego podchodzę indywidualnie, program dostosowuję do wymagań ucznia.
Szczególnie zapraszam na lekcje języka biznesu, gdyż mam doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć, a także na co dzień obcuję z Rosjanami podczas negocjacji handlowych, rozmów telefonicznych, czy też podpisywaniu umów.
Oferuję także usługi w zakresie pisania prac maturalnych, pomoc w pracach domowych, tłumaczeniach wszelkiego rodzaju.
Serdecznie zapraszam na lekcję. U mnie poczujesz chęć do nauki tego języka, poznasz kulturę, realia, a przede wszystkim żywy język rosyjski, aby mógł zrozumieć Cię Rosjanin, a nie tylko Polak, mówiący po rosyjsku.
Spróbować jest zawsze warto, a nauczyciela można zmienić w każdej chwili.
Na życzenie możliwość podpisania umowy. Do każdej lekcji wystawiam fakturę.
„Eurasian Global Network” Tel. 695-945-739, gg: 26241828, e-mail: korepetycje@egnetwork.biz

Cena: 30