nauczyciel język hiszpański

karolina12

Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Łódzkim oraz na Uniwersytecie w Kadyksie (Hiszpania) gdzie miałam okazję zrealizować część studiów za granicą w ramach programu Erasmus+. Mieszkając tam miałam na co dzień kontakt z native speakerami oraz ukończyłam kurs z języka hiszpańskiego na poziomie B2. Nauczanie to przede wszystkim jedna z moich NAJWIĘKSZYCH PASJI ŻYCIOWYCH. Już od roku specjalizuję się w tej dziedzinie. Uczę dzieci powyżej 5 r. życia, nastolatków oraz osoby dorosłe. Wiek zatem nie stanowi dla mnie żadnej przeszkody ;) Moi uczniowie już cieszą się super efektami, a ich postępy oraz radość z władania językiem z coraz większą swobodą jest tym, co sprawia, że czuję przeogromną satysfakcję i poczucie, że to, co razem robimy ma sens.
Telefon: 661848619,
Skype: e-mail: karolinastasiak6@gmail.com

Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Łódzkim oraz na Uniwersytecie w Kadyksie (Hiszpania) gdzie miałam okazję zrealizować część studiów za granicą w ramach programu Erasmus+.

Mieszkając tam miałam na co dzień kontakt z native speakerami oraz ukończyłam kurs z języka hiszpańskiego na poziomie B2.Nauczanie to przede wszystkim jedna z moich NAJWIĘKSZYCH PASJI ŻYCIOWYCH. Już od roku specjalizuję się w tej dziedzinie. Uczę dzieci powyżej 5 r. życia, nastolatków oraz osoby dorosłe. Wiek zatem nie stanowi dla mnie żadnej przeszkody ;)

Moi uczniowie już cieszą się super efektami, a ich postępy oraz radość z władania językiem z coraz większą swobodą jest tym, co sprawia, że czuję przeogromną satysfakcję i poczucie, że to, co razem robimy ma sens.Obawiasz się, że nie spodobają Ci zajęcia? Nie masz się czego obawiać! Umów się za mną na DARMOWĄ LEKCJĘ próbną i sam/a zdecydujesz czy chcesz kontynuować :)

Będzie KREATYWNIE, EFEKTYWNIE i PRZYJEMNIE :)¡Hasta luego! :)

Cena: 60