nauczyciel język niemiecki

Piotr Szczepaniak

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zapraszam do współpracy w zakresie korepetycji i tłumaczeń pisemnych. gerpolengtransl mozello com OFERTA KOREPETYCJI: konwersacje na wszystkich poziomach zaawansowania: zakres szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i lektoratów na studiach – program zajęć ustalamy indywidualnie: pomogę w odrabianiu zadań domowych ze szkoły, jasno wytłumaczę gramatykę i inne przydatne zasady posługiwania się językiem: fonetykę, zasady słowotwórstwa itp. matura z niemieckiego podstawowa i rozszerzona - przygotowanie do egzaminów pisemnych i ustnych pomoc w przygotowaniu do egzaminów na poziomach od A1 do C1: Zertifikat Deutsch, Zentrale Mittelstufenprüfung instztutu Goethego lub jego odpowiedniki, Test DaF Lekcja ze mną to cierpliwe tłumaczenie, aż temat stanie się zrozumiały i przyswojony. Dojeżdżam do ucznia Doświadczenie: 10 lat doświadczenia jako korepetytor - ponad 40 zadowolonych uczniów. praca zawodowa w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej i innych instytucjach związanych ze wspieraniem współpracy polsko-niemieckiej WSZYSCY MOI UCZNIOWIE Z POZIOMU SZKOŁY ŚREDNIEJ ZDALI EGZAMIN MATURALNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE PODSTAWOWYM/ZAAWANSOWANYM Polecam się i zapraszam do kontaktu telefonicznego - porozumiemy się co do zakresu współpracy, materiałów i umówimy spotkanie. stawka: 60 zł netto / 60 min nauki, obszar działania: Bełchatów / Łódź Piotr tel. (+48)575866505 gerpolengtransl mozello com OFERTA TŁUMACZEŃ: pomoc w pisaniu dokumentów po niemiecku: CV, listy motywacyjne, dokumenty w języku biznesowym (Wirtschaftsdeutsch), obsługa niemieckiej korespondencji handlowej niemiecki język biznesowy (konkretny zakres tematyczny do uzgodnienia). tłumaczenia pisemne dwukierunkowe pol-niem, niem-pol (wycena indywidualna): Wykonuję tłumaczenia pisemne polsko-niemieckie, polsko-angielskie, angielsko-niemieckie: techniczne, ekonomiczne, w tym marketingowe. Specjalizuję się w tłumaczeniach budowlanych polsko-niemieckich, niemiecko-polskich. * umowy budowlane / na generalne wykonawstwo * umowy kupna-sprzedaży nieruchomości * umowy deweloperskie * zlecenia budowlane i remontowe * operaty szacunkowe wyceny nieruchomości * instrukcje maszyn i urządzeń * specyfikacje produktów i usług * oferty aukcyjne * strony internetowe * życiorysy Tłumaczenia ustne: 80 zł netto za 60 min Doświadczenie: 10 lat doświadczenia jako korepetytor - ponad 40 zadowolonych uczniów. praca zawodowa w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej i innych instytucjach związanych ze wspieraniem współpracy polsko-niemieckiej Atuty: wielomiesięczne pobyty w krajach niemieckiego obszaru językowego; mam stały kontakt z językiem niemieckim Certyfikaty: Zaświadczenia o znajomości języka na poziomie native speakera: Test AS, Test DaF, Zentrale Mittelstufenprüfung, Dyplom SGH, stypendysta DAAD, KE UE, laureat olimpiad językowych Polecam się i zapraszam do kontaktu. Piotr tel. +48/575866505 gerpolengtransl mozello com
Telefon: 575866505
Skype: pk_szczepaniak

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zapraszam do współpracy w zakresie korepetycji i tłumaczeń pisemnych. gerpolengtransl mozello comOFERTA KOREPETYCJI:konwersacje na wszystkich poziomach zaawansowania: zakres szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i lektoratów na studiach – program zajęć ustalamy indywidualnie: pomogę w odrabianiu zadań domowych ze szkoły, jasno wytłumaczę gramatykę i inne przydatne zasady posługiwania się językiem: fonetykę, zasady słowotwórstwa itp.matura z niemieckiego podstawowa i rozszerzona - przygotowanie do egzaminów pisemnych i ustnychpomoc w przygotowaniu do egzaminów na poziomach od A1 do C1: 

Zertifikat Deutsch, Zentrale Mittelstufenprüfung instztutu Goethego lub jego odpowiedniki, Test DaFLekcja ze mną to cierpliwe tłumaczenie, aż temat stanie się zrozumiały i przyswojony.Dojeżdżam do uczniaDoświadczenie:

10 lat doświadczenia jako korepetytor - ponad 40 zadowolonych uczniów.

praca zawodowa w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej i innych instytucjach związanych ze wspieraniem współpracy polsko-niemieckiejWSZYSCY MOI UCZNIOWIE Z POZIOMU SZKOŁY ŚREDNIEJ ZDALI EGZAMIN MATURALNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE PODSTAWOWYM/ZAAWANSOWANYMPolecam się i zapraszam do kontaktu telefonicznego - porozumiemy się co do zakresu współpracy, materiałów i umówimy spotkanie. stawka:

60 zł netto / 60 min nauki, obszar działania: Bełchatów / ŁódźPiotr

tel. (+48)575866505

gerpolengtransl mozello comOFERTA TŁUMACZEŃ:pomoc w pisaniu dokumentów po niemiecku: CV, listy motywacyjne, dokumenty w języku biznesowym (Wirtschaftsdeutsch), obsługa niemieckiej korespondencji handlowejniemiecki język biznesowy (konkretny zakres tematyczny do uzgodnienia). tłumaczenia pisemne dwukierunkowe pol-niem, niem-pol (wycena indywidualna):Wykonuję tłumaczenia pisemne polsko-niemieckie, polsko-angielskie, angielsko-niemieckie: techniczne, ekonomiczne, w tym marketingowe.Specjalizuję się w tłumaczeniach budowlanych

polsko-niemieckich, niemiecko-polskich.

* umowy budowlane / na generalne wykonawstwo

* umowy kupna-sprzedaży nieruchomości

* umowy deweloperskie

* zlecenia budowlane i remontowe

* operaty szacunkowe wyceny nieruchomości

* instrukcje maszyn i urządzeń

* specyfikacje produktów i usług

* oferty aukcyjne

* strony internetowe

* życiorysyTłumaczenia ustne: 80 zł netto za 60 minDoświadczenie:

10 lat doświadczenia jako korepetytor - ponad 40 zadowolonych uczniów.

praca zawodowa w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej i innych instytucjach związanych ze wspieraniem współpracy polsko-niemieckiejAtuty:

wielomiesięczne pobyty w krajach niemieckiego obszaru językowego;

mam stały kontakt z językiem niemieckimCertyfikaty:

Zaświadczenia o znajomości języka na poziomie native speakera: 

Test AS, 

Test DaF, 

Zentrale Mittelstufenprüfung, 

Dyplom SGH, 

stypendysta DAAD, KE UE, 

laureat olimpiad językowychPolecam się i zapraszam do kontaktu.Piotr

tel. +48/575866505

gerpolengtransl mozello com

Cena: 60