Bartosz Skulimowski

Telefon: 508314608
Skype: live:skulimowskibartosz

Maturzysto!
 • Pewnie chciałbyś dostać się na wymarzone studia (medycynę; psychologię; farmację; weterynarię)?

 • Co z tego, że nauka dobrze Ci idzie, materiału wydaje się być i tak stanowczo za dużo?

 • A do tego nie wiesz w jakiej kolejności przerabiać poszczególne działy, nie wspominając o tym, że nie ćwiczysz odpowiednio często swoich umiejętności odpowiadania na pytania maturalne? Jeśli tak, proponuję Ci pomoc.
 • Nazywam się Bartosz Skulimowski. Jestem studentem kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Moją pasją od zawsze była biologia.

 • To dla Ciebie istotna informacja. Chcesz przecież uczyć się od najlepszych. A uczestnictwo w finale Olimpiady Biologicznej i matura z biologii zdana na setny centyl jest gwarancją mojej wiedzy.

 • Za to gwarancją efektywnego nauczania jest mój dyplom ukończenia rocznego kursu szybkiej nauki.

 • Zaoszczędzisz ze mną wiele czasu. Biologii nigdy nie uczyłem się jej inaczej jak przez układanie logicznych ciągów przyczynowo-skutkowych, albo przez stosowanie kreatywnych skojarzeń.Tutaj lista tego co oferuję na zajęciach:
 1. Zadania maturalne i moje autorskie grafiki oraz notatki do rozwiązania przed korepetycjami, żeby zapoznać się z tematem.

 2. Schematy, notatki i zadania w pdfach, z których będziemy korzystać na zajęciach. Wysyłam je na maila, są do Twojej dyspozycji. Wiedza tam zawarta zupełnie pokrywa podstawę programową.

 3. Zadania maturalne do rozwiązania po korepetycjach. Chętnie je sprawdzę w wolnym czasie, jeśli odeślesz mi je na maila. Porozmawiamy o tym co sprawiło Ci trudność na zajęciach.

 4. Know-how jak uczyć się efektywnie i jak rozwiązywać zadania maturalne.Pomogłem w zrozumieniu trudnych zagadnień z obszaru biologii już wielu osobom, czy to znajomym czy potrzebującym pomocy uczniom w trakcie korepetycji. Zapytaj o referencje i moje dyplomy.Na zajęciach będę zadawać pytania, na które Wy odpowiecie i w ten sposób w każdej chwili będziemy mieć pewność, że zrozumieliście daną partię materiału. Pytania będą często podobne do tych maturalnych. To ważne, bo wyćwiczymy sobie jak odpowiadać na takie pytania. 

Cena: 40